kandydatów

Etat Analityk danych

Firma: CCPORTER Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Szukasz ekscytującej możliwości rozwoju kariery?
Jeśli tak, znalazłeś/łaś się we właściwymmiejscu!
Analityk danych
Miejsce pracy: Warszawa
Twój profil
  • Min. rok doświadczenia w pracy jako analityk danych
  • Zaawansowana znajomość programu Excel – warunek konieczny
  • Mile widziana znajomość angielskiego
  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu zadań
Twoje zadania:
  • Tworzenie analiz ad hoc oraz złożonych raportów na potrzeby optymalizacji działań sprzedażowych
  • Wspieranie biznesu swoimi wnioskami z analiz oraz rekomendacjami działań
  • Opracowywanie i wdrażanie stałego raportowania długoterminowych projektów biznesowych (dashboardy zarządcze oraz operacyjne)
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do Twoich kompetencji
  • Rozwój wiedzy i umiejętności w praktyce
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Pracę w ciekawej i rozwijającej się branży
  • Dofinansowanie do karty sportowej i pakietu medycznego
  • Dostęp do nowoczesnego biura zlokalizowanego przy Metrze Politechnika
Who are we?CCPORTER is a Polish company operating globally. Weare based in the vibrant city of Warsaw with operation in20 countries. We provide professional services forcompanies in the field of business development, enablingthe combination of various outsourcing services.Why consider a #dreamjob with CCPORTER?With us, you will have the opportunity to develop your salesand language skills and work in an international environment.We offer flexible forms and places of cooperation. Ourcompany is based in Warsaw but you can join us from thecomfort of your home!We deliver a personal computer and headphones to yourhome.