kandydatów

Etat Samodzielny księgowy / Samodzielna księgowa

Firma: Havin Sp. z o.o miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6163797, z dnia 2021-12-08

Havin Sp. z o.o

Firma z branży usługowej poszukuje do zespołu Samodzielnej Księgowej.

Samodzielny księgowy / Samodzielna księgowa

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Do zadań zatrudnionej osoby będzie należało:

  • prowadzenie pełnej księgowości wybranych podmiotów,
  • aktywny udział w procesie zamknięcia miesiąca,
  • udział w przygotowywaniu danych niezbędnych do sporządzenia rocznych i okresowych sprawozdań finansowych,
  • kontakt z instytucjami finansowymi oraz kontrahentami,
  • współpraca z zespołem,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych  .

Wymagania

  • doświadczenia na stanowisku samodzielnego księgowego,
  • biegła znajomość i umiejętność stosowania przepisów prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości,
  • umiejętność wyciągania wniosków na podstawie dokumentów,
  • znajomość Comarch Optima ERP będzie dużym atutem,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • podejmowanie inicjatywy w powierzonych zadaniach, systematyczność, dokładność i dyskrecja.

Oferujemy

  • umowę o pracę oraz wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku,
  • miłą i przyjazną atmosferę pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia swoich kompetencji.
  • realną możliwość wpływania na sytuację Spółki