kandydatów

Etat Asystenta Architekta Wnętrz

Firma: KC Design Interior Design miejsce pracy: Józefów

Ogłoszenie numer: 2524372, z dnia 2022-01-03

Firma KC-DESIGN to przedsiębiorstwo zajmujące się projektowaniem, tworzeniem i realizacjami wnętrz klasycznych oraz nowoczesnych. Mamy wiele realizacji oraz projektów w Polsce jak i zagranicą. Chcemy tworzyć najpiękniejsze wnętrza na świecie, zapraszamy do naszego zespołu :)

Asystenta Architekta Wnętrz

Miejsce pracy: mazowieckie / Józefów

Opis stanowiska

Praca na stanowisku Asystenta Architekta wnętrz polega na projektowaniu wnętrz klasycznych oraz nowoczesnych w programie AutoCad oraz 3dStudio Max. Tworzenie wizualizacji oraz tworzenie dokumentacji technicznej zaprojektowanych wnętrz oraz mebli. Przygotowywanie inwentaryzacji na obiektach, mieszkaniach i domach w całej Polsce. Praca 5 dni w tygodniu 8h od Poniedziałku do Piątku. Piątek praca 7 h, Obiadowe czwartki :)  Miejsce pracy to nasze Atelier w Józefowie pod Warszawą - powiat Otwocki. Więcej na www.kc-design.pl

Wymagania

Wymaganiami są znajomość programów 3d studio max oraz AutoCad a także Photoshop. Osoba aplikująca musi mieć wiedzę na temat wnętrz i obowiązujących standardów. Mile widziane prawo jazdy. Bez znajomości wymienionych programów zatrudnienie nie jest możliwe, również nie jest możliwa praca zdalna.

Oferujemy

Stałą Umowę o pracę, doskonałe wyposażenie miejsca pracy, pracę w młodym zgranym zespole oraz szanse rozwoju i wynagrodzenia. Oferujemy samochód służbowy - Toyota

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 03-01-2022
Wyświetleń: 164