kandydatów

Etat WEB / UX Designer

Firma: Communication Art miejsce pracy: Warszawa

Charakter pracy:

Zdalnie/stacjonarnie

Zapraszamy do aplikowania na stanowisko:
WEB / UX Designer
Miejsce pracy: Warszawa

Jeśli posiadasz ciekawe portfolio, chcesz się rozwijać, dzielić i zdobywać
praktyczną wiedzę z zakresu projektowania webowego i aplikacji mobilnych
zapraszamy do współpracy.

Oczekujemy od Ciebie:
  • interesującego portfolio
  • dobrej znajomości Adobe Photoshop, Adobe Illustrator
  • znajomości zagadnień związanych z UX
  • potrzeby samodoskonalenia
  • wysokiej komunikatywności
  • umiejętności pracy zespołowej
Twoim atutem będzie:
  • umiejętność prototypowania w Adobe XD
  • minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
Zakres obowiązków:
  • projektowanie UI/UX
  • graficzne projektowanie webowe stron i aplikacji WWW
  • bezustanny rozwój i doskonalenie
  • praca przy różnorodnych projektach dla wielu branż
  • współpraca z zespołem
Osobom zatrudnionym oferujemy:
  • interesującą i różnorodną pracę dla wiodących firm i korporacji
  • zespół składający się z nietuzinkowych ludzi
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • elastyczne godziny pracy
  • szkolenia
  • rozliczenie: umowa zlecenie, umowa o dzieło, faktura VAT, umowa o pracę
Communication Art spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
ul. Codzienna 60, 03-668 Warszawa