Etat Asystent w Wydziale Kontroli Hodowli i Rozrodu Zwierząt Gospodarskich

Firma: Krajowe Centrum Hodowli Zwierząt miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6344739, z dnia 2022-01-11

Krajowe Centrum Hodowli Zwierząt wykonuje zadania, o których mowa w art. 4 ust. 1 ustawy z dnia 29 czerwca 2007 r. o organizacji hodowli i rozrodzie zwierząt gospodarskich (tekst jednolity ustawy – Dz. U. z 2017 r., poz. 2132).

Asystent w Wydziale Kontroli Hodowli i Rozrodu Zwierząt Gospodarskich

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Branża: hodowla zwierząt

Forma zatrudnienia: umowa o pracę na czas określony

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie kontroli przestrzegania prawodawstwa zootechnicznego w zakresie oceny i hodowli zwierząt gospodarskich,
  • terminowe sporządzanie dokumentacji kontrolnej, sprawozdań, procedur,
  • uczestnictwo w wystawach, seminariach, szkoleniach w zakresie wykonach zadań,
  • wyjazdy poza siedzibę firmy w celu przeprowadzania kontroli.

Wymagania

  • kierunkowe wykształcenie (zootechnika, rolnictwo, biologia),
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość programów Microsoft Office,
  • samodzielność, komunikatywność, umiejętność dobrej organizacji w pracy,
  • wysoka kultura osobista, cierpliwość, dokładność, umiejętność dobrej organizacji pracy,
  • dyspozycyjność.

Oferujemy

  • umowę o pracę,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,

  • pracę w pełnym wymiarze godzin.

Wynagrodzenie

Od 2700 do 3500 PLN

Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny