kandydatów

Etat Pracownik Działu Postprodukcji

Firma: Topcan miejsce pracy: Piaseczno

Ogłoszenie numer: 6350493, z dnia 2022-01-12

Drukarnia Wielkoformatowa TOPCAN w Piasecznie szuka osób na dział postprodukcji.

Pracownik Działu Postprodukcji

Miejsce pracy: mazowieckie / Piaseczno

Opis stanowiska

  • obsługa urządzeń produkcyjnych
  • nadzór nad pracą maszyn i urządzeń
  • bieżąca kontrola jakości produktów
  • zgłaszanie awarii i zakłóceń pracy maszyn
  • realizowanie planów czyszczenia i konserwacji maszyn
  • dbanie o utrzymanie czystości i porządku w obszarze roboczym
  • dbanie o zapewnienie środków produkcyjnych, materiałów oraz wyposażenia stanowiska

Wymagania

  • doświadczenie w pracach introligatorskich związanych z branżą ( mile widziane )
  • samodzielność i dobra organizacja pracy
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • chęć rozwijania swoich umiejętności
  • motywacja do pracy
  • odpowiedzialność

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (przez pierwsze 3 miesiące umowa zlecenie)
  • wsparcie ze strony kierownictwa
  • możliwość współtworzenia sukcesu prężnie rozwijającej się firmy o zasięgu międzynarodowym
  • możliwość rozwoju zawodowego