kandydatów

Etat Księgowy

Firma: Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Warszawie miejsce pracy: Warszawa

Wojewódzki Inspektorat Farmaceutyczny w Warszawie
Mazowiecki Wojewódzki Inspektor Farmaceutyczny poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Księgowy
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 91047

Warunki pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań: - praca biurowa przy komputerze powyżej 4 godzin, - praca w siedzibie Inspektoratu, - kontakt z klientami zewnętrznymi urzędu. Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy: - budynek, w którym znajduje się Inspektorat nie posiada windy, - stanowisko pracy znajduje się w pokoju wieloosobowym na pierwszym piętrze; wyposażone w komputer z oprogramowaniem, -w budynku znajduje się dźwig platformowy umożliwiający dostęp na I piętro osobom niepełnosprawnym.

Zakres zadań

  • przygotowuje listy wynagrodzeń dla pracowników Inspektoratu
  • rozlicza składki na ubezpieczenia społeczne i zdrowotne oraz Fundusz Pracy
  • prowadzi ewidencję wynagrodzeń i innych świadczeń oraz pochodnych od wynagrodzeń pracowników
  • prowadzi terminowo rozliczenia z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych i Urzędem Skarbowym
  • sporządza informacje o osiągniętych dochodach i potrąconych zaliczkach na podatek dochodowy dla pracowników Inspektoratu
  • rozlicza rocznie podatek dochodowy i sporządza deklaracje podatkowr
  • księguje faktury i listy płac

Wymagania niezbędne

wykształcenie: średnie
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku związanym z naliczaniem wynagrodzeń
  • znajomość ustawy o finansach publicznych
  • znajomość przepisów dot. ubezpieczeń społecznych oraz przepisów o podatku dochodowym
  • biegła obsługa komputera, pakietu MS OFFICE w szczególności MS EXCEL
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • rzetelność i terminowość
  • umiejętność pracy w zespole