kandydatów

Etat Kierownik Działu Serwisu (Wentylacja)

Firma: TBS Consulting miejsce pracy: Warszawa

Dla naszego Klienta, międzynarodowego dostawcy systemów wentylacji pożarowej oraz pasm świetlnych poszukujemy osoby na stanowisko Koordynatora Montażu.

Kierownik Działu Serwisu
(Wentylacja)
Miejsce pracy: Warszawa

Dla naszego Klienta, międzynarodowego dostawcy systemów wentylacji pożarowej oraz pasm świetlnych poszukujemy osoby na stanowisko Kierownika Działu Serwisu.

Rodzaj pracy: Praca hybrydowa w biurze w Warszawie oraz koordynacja podległego zespołu (rozproszony na obszarze Polski).

Kluczowe kompetencje Kandydata: Zdolności menadżerskie. Asertywność. Zdolności organizacyjne.

Wymagana znajomość języków obcych: Język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę.

Zakres obowiązków:
  • Zarządzanie zespołem Team Leader-ów, Inżynierów Serwisu, Podwykonawców, Inżynierów Sprzedaży Usług Serwisowych.
  • Współpraca z działem sprzedaży kontraktów serwisowych oraz działem projektowym i działem realizacji.
  • Uczestnictwo we wdrożeniu programu do zarządzania serwisem (w języku angielskim).
  • Wsparcie kluczowych Klientów w zakresie działalności serwisu.
  • Rozwój działu serwisu pod względem osiąganych przychodów.
  • Tworzenie i realizacja budżetu działu (prognozowanie zakupów, szkoleń podległych pracowników itp.).
  • Rozwiązywanie problemów technicznych w zakresie działań realizowanych przez zespół serwisu.
  • Motywowanie podległego zespołu.
  • Raportowanie do Kierownika Technicznego.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe, techniczne. Mile widziane doświadczenie związane z Inżynierią Środowiska.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem serwisowym.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i organizacyjne.
Oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowym, dynamicznym środowisku.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od posiadanego doświadczenia.
  • Wszelkie narzędzia pracy, w tym samochód służbowy do użytku prywatnego, telefon oraz laptop.
  • Dodatki, takiej jak: prywatna opieka medyczna oraz karta Multisport.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydata.