kandydatów

Etat Operator maszyny

Firma: PRIMA GROUP SP. Z O.O. miejsce pracy: Warka

Firma Prima Group Sp. z o.o. jest grupą producentów owoców i warzyw zajmującą się exportem.
Firma znajduje się w Piasecznie k/Warki.

Operator maszyny
Miejsce pracy: Warka
Opis stanowiska:
  • obsługa maszyny sortującej
  • ustawianie parametrów maszyny
  • konserwacja maszyn i urządzeń
  • obsługa systemu magazynowego
  • dbanie i czystość stanowiska pracy
Wymagania:
  • zaangażowanie i motywacja do pracy
  • dobra organizacja pracy
  • książeczka SANEPID
  • umiejętność pracy w zespole
  • uczciwość, dokładność, dyspozycyjność, rzetelność, sumienność
  • doświadczenie w pracy na stanowisku operatora maszyny mile widziane
Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie