kandydatów

Etat Specjalista

Firma: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad miejsce pracy: Warszawa

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad
Dyrektor Generalny poszukuje kandydatówkandydatek na stanowisko:
Specjalista
Miejsce pracy: Warszawa
Ogłoszenie o naborze Nr 91103

Warunki pracy

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:

praca pod presją czasu;

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:
praca biurowa przy użyciu takich urządzeń jak: komputer, drukarka, kserokopiarka,
praca przy komputerze powyżej 4 godzin,
większość czynności wykonywana jest w pozycji siedzącej
praca na IV piętrze;
oświetlenie naturalne i sztuczne;
budynek wyposażony w windy;
budynek może stwarzać problem w komunikacji dla osób niepełnosprawnych ruchowo z uwagi na drzwi z samozamykaczem, oddzielające klatkę schodową z szybami windowymi.

Zakres zadań

  • Opracowuje formularz Wniosku o dofinansowanie i weryfikuje część jego załączników, jako dokumentów wymaganych w procesie przygotowania projektu do współfinansowania przez Unię Europejską w ramach POIiŚ,
  • Przygotowuje Umowy o Dofinansowanie oraz Aneksy do tych Umów dla projektów dofinansowanych z funduszy UE,
  • Przygotowuje Wnioski o Płatności dla projektów współfinansowanych w ramach POIiŚ w formie i zakresie określonym wytycznymi do sporządzania WoP,
  • Przygotowuje zarówno na zlecenie przełożonych, jak i z własnej inicjatywy korespondencje do wszystkich partnerów, w szczególności Instytucji Pośredniczącej, Oddziałów GDDKiA, Departamentów GDDKiA w sprawach dotyczących wdrażania projektów współfinansowanych w ramach POIiŚ w zakresie właściwości Wydziału,
  • Przygotowuje pisma, informacje, notatki, fiszki, zestawienia i harmonogramy dotyczące realizacji projektów UE wdrażanych w ramach POIiŚ,
  • Współpracuje z kontrolerami z jednostek zewnętrznych.

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe
doświadczenie zawodowe/staż pracy: co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego przy projektach/środkach unijnych
  • znajomość zasad funkcjonowania administracji publicznej
  • znajomość programów MS Word oraz MS Excel,
  • znajomość systemu wdrażania projektów unijnych,
  • znajomość Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko,
  • znajomość wytycznych i krajowych zasad dotyczących wdrażania projektów współfinansowanych z POIiŚ,
  • kompetencje: wykorzystywanie wiedzy i doskonalenie zawodowe; rzetelność; organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów; współpraca; komunikacja.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • umiejętność analitycznego myślenia
  • przeszkolenie z zakresu problematyki wdrażania funduszy UE,
  • język angielski na poziomie B2,