kandydatów

Etat Asystent pionu Marketingu i Innowacji

Firma: BRACIA SADOWNICY sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Szukamy ludzi pełnych pasji, jak my!

Rozwijamy się, pracujemy nad nowymi produktami kampaniami i potrzebujemy wsparcia! Dołącz do nas na stanowisko Asystenta Pionu Marketingu i Innowacji.

Szukasz swojej pierwszej pracy? Na tym stanowisku liczy się przede wszystkim Twoja determinacja do tego, aby zdobywać doświadczenie i nowe umiejętności. My potrzebujemy wsparcia w codziennej pracy przy nowych projektach, kampaniach marketingowych i wdrażaniu produktów na rynek. Liczy się Twoje nastawienie, a nie doświadczenie! To zdobędziesz pracując z nami.

Ważne! Czasami będzie trzeba wsiąść w auto i spotkać się z ciekawymi ludźmi, więc musisz mieć czynne prawo jazdy kat.B i nie bać się jechać!

Asystent pionu Marketingu i Innowacji
Miejsce pracy: Warszawa
Jeśli:
  • jesteś studentem studiów wyższych (preferowany kierunek studiów: marketing, ekonomia lub pokrewne)
  • interesujesz się światem mediów społecznościowych, śledzisz trendy i nowe możliwości w tym obszarze oraz chcesz się rozwijać w obszarze marketingu
  • znasz j. angielski (mowa i pismo) na poziomie pozwalającym swobodną komunikację
  • jesteś dynamiczny w działaniu, bardzo dobrze organizujesz swoją pracę
  • jesteś zaangażowany i dobrze organizujesz swoją pracę,
  • branża FMCG wywołuje u Ciebie dreszczyk pozytywnych emocji
  • jesteś dyspozycyjny
  • posiadasz prawo jazdy kategorii B i nie boisz się jeździć autem,
  • szukasz pracy na dłużej
Zadania:
  • Wsparcie zespołu w realizacji projektów marketingowych i NPD
  • Udział przy tworzeniu materiałów reklamowych
  • Udział w projektach związanych z działaniami digitalowymi oraz z zakresu influence marketingu
  • Opracowanie cyklicznych raportów dot. pozycji naszej marki, rynku i konkurencji
Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pełną wyzwań pracę zespołową w miłej i przyjaznej atmosferze, jak w rodzinie – sadowniczej :)
  • otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań
  • opracowany program wdrożenia oraz system szkoleń wewnętrznych
  • elastyczne godziny pracy
  • owoce prosto z sadu, soki i napoje
  • po okresie próbnym wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe