kandydatów

Etat Prawnik / Asystent prawny

Firma: Pomysłowi Księgowi miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6437613, z dnia 2022-01-27

Zajmujemy się obsługą podmiotów gospodarczych w zakresie usług prawnych oraz szerokiego zakresu doradztwa. Jesteśmy ludźmi tworzącymi zgrany zespół, którzy cały czas podnoszą swoje kwalifikacje, aby móc rozwijać umiejętności w zakresie świadczonych usług.

Prawnik / Asystent prawny

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Nr Ref.: PER/03/21

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej, należało będzie:

  • sporządzanie pism i analiz prawnych,
  • sporządzanie umów i pism,
  • bieżąca analiza obowiązujących przepisów z zakresu prawa gospodarczego i cywilnego,
  • analiza merytoryczna przydzielonych zagadnień

Wymagania

Od kandydatów wymagamy:

  • dobrej znajomości zagadnień prawa gospodarczego i cywilnego,
  • samodzielności w działaniu i kreatywności,
  • dobrych umiejętności organizacyjnych, dokładności i odpowiedzialności,
  • uprawnienia Radcy Prawnego lub Adwokata będą dodatkowym atutem.

Przy aplikowaniu prosimy o wskazanie oczekiwanego poziomu zarobków.

Oferujemy

Naszym pracownikom na tym stanowisku oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat lub B2B,
  • atrakcyjne zatrudnienie zależne od umiejętności i doświadczenia,
  • interesującą, pełną wyzwań pracę w nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się biurze,
  • pracę w centrum Warszawy (ul. Nowy Świat)