kandydatów

Etat Młodszy Księgowy / Młodsza Księgowa

Firma: Coral Travel Poland Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Młodszy Księgowy / Młodsza Księgowa
Miejsce pracy: Warszawa

Coral Travel Poland jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego OTI Holding, który działa na rynku od 1992 roku. Grupa OTI zrzesza firmy z 7 krajów na całym świecie, a z jej usług skorzystało w tym czasie ponad 20 mln turystów. W Polsce rozwija się dynamicznie od 1999 roku, będąc dziś na 4 miejscu w rankingu największych biur podróży. Oferuje wyjazdy wakacyjne do Grecji, Hiszpanii, Bułgarii, Turcji, Egiptu, Tunezji oraz krajów egzotycznych jak Dominikana, Tajlandia czy Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Do Działu Księgowości szukamy dokładnej, skrupulatnej oraz dobrze zorganizowanej osoby, która obejmie stanowisko Młodszego Księgowego lub Księgowego. Twoje kompetencje ocenimy na spotkaniu online :)

Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie w obszarze rachunkowości lub finansów
  • Doświadczenie w pracy w księgowości (na stanowisko Księgowego minimum 2 lata)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość programu księgowego (mile widziana Symfonia Handel lub Finanse i rachunkowość)
  • Znajomość zasad fakturowania
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel
Zakres obowiązków:
  • Rejestracja sprzedaży z programie księgowym
  • Rozliczanie składki ubezpieczeniowej
  • Opisywanie faktur zakupowych do zaksięgowanie na odpowiednie konta księgowe.
  • Wystawianie faktur dla klientów zewnętrznych oraz faktur wewnętrznych
  • Rejestracja kosztów „turystycznych” w Symfonii
  • Rozliczanie rozrachunków
  • Księgowanie wyciągów walutowych
  • Sprawdzanie sprzedaży przed deklaracją
Oferujemy:
  • Umowę o pracę,
  • Pakiet benefitów (karta lunchowa, platforma MyBenefit, karta multisport, prywatna opieka medyczna, dobrowolne ubezpieczenie Generali, zniżki na wakacje),
  • Możliwość pracy zdalnej