Etat Pracownik inżynieryjno-techniczny w Zakładzie Biofizyki, Fizjologii i Patofizjologii

Firma: Warszawski Uniwersytet Medyczny miejsce pracy: Warszawa

poszukuje Kandydatki/a na stanowisko

Pracownik inżynieryjno-techniczny

w Zakładzie Biofizyki, Fizjologii i Patofizjologii

Nr ref.: ABP/1210-15/2022

Główne zadania:

  • obsługa techniczna ćwiczeń (przygotowanie sal, materiałów i sprzętów);
  • sprawdzanie kompletności oraz sprawności zestawów i urządzeń;
  • wsparcie techniczne prowadzących zajęcia w codziennych działaniach pracowni;
  • nadzór nad składnikami majątku, w tym również nad sprawnością techniczną urządzeń i drobnego sprzętu medycznego (m.in. zgłaszanie do naprawy, serwisu);
  • wykonywanie bieżących drobnych napraw, konserwacja i czyszczenie sprzętu;
  • kontrola i analiza stanu zapasów drobnego sprzętu i materiałów zużywalnych, zgłaszanie zapotrzebowania.

Wymagania kwalifikacyjne:

  • wykształcenie co najmniej średnie o profilu technicznym, medycznym;
  • otwartość na nowe rozwiązania dydaktyczne i technologiczne;
  • znajomość obsługi komputera;
  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole;
  • samodzielność, komunikatywność, odpowiedzialność, dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę;
  • elastyczny czas pracy;
  • możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w środowisku akademickim;
  • świadczenia socjalne z ZFŚS;
  • systemy premiowe;
  • trzynastą pensję;
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie.
Prosimy o zapoznanie się z zasadami rekrutacji, które są udostępnione na stronie internetowej: https://www.wum.edu.pl/sites/www.wum.edu.pl/files/informacje/inne/polityka_rekrutacji_pracownikow_wum.pdf

Kandydat składający ofertę, akceptuje warunki rekrutacji określone w w/wym. regulaminie.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami, a nadesłanych dokumentów nie zwracamy.