Etat Radca Prawny / Adwokat / Aplikant / Prawnik [K/M] – Prawo Zamówień Publicznych

Firma: Leszek Chmielewski & Partnerzy Kancelaria Prawna miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6491283, z dnia 2022-02-07

Chmielewski & Partnerzy Kancelaria Prawna w Warszawie świadczy profesjonalną obsługę prawną przedsiębiorców, instytucji publicznych i osób fizycznych. Specjalizujemy się w prawie budowlanym, prawie zamówień publicznych, nieruchomościach, cywilnym, gospodarczym i administracyjnym. Dołącz do nas, jeśli chcesz rozwijać się zawodowo w kierunku obsługi prawnej biznesu lub jednostek publicznych oraz pasjonuje Cię wyszukiwanie rozwiązań różnorodnych problemów prawnych. Cenimy wieloletnią współpracę.

Radca Prawny / Adwokat / Aplikant / Prawnik [K/M] – Prawo Zamówień Publicznych

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • obsługa zamawiających i wykonawców w postępowaniach przetargowych: przygotowywanie odwołań do Krajowej Izby Odwoławczej (KIO), przystąpień, umów, pism, opinii prawnych, dokumentacji przetargowej, analiza dokumentacji przetargowej i ofert wykonawców, bieżące doradztwo prawne;
  • reprezentacja na rozprawach przed Krajową Izbą Odwoławczą i sądami powszechnymi;
  • bezpośrednia i samodzielna obsługa klientów również w innych obszarach prawa;

Wymagania

  • doświadczenie zawodowe w prawie zamówień publicznych (w tym reprezentacja przed KIO);
  • mile widziane doświadczenie w jednej lub w kliku z następujących dziedzin: prawo budowlane i nieruchomości, cywilne, administracyjne, handlowe, gospodarcze;
  • samodzielność i dokładność w działaniu, umiejętność wnikliwej analizy dokumentacji, zaangażowanie;
  • biegła znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem;

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie, stosowne do posiadanego doświadczenia, umiejętności i formy współpracy;
  • b. dobre warunki pracy w biurowcu w ścisłym Centrum Warszawy (5 min. pieszo od stacji Metro- Centrum);
  • możliwość rozwoju w kancelarii specjalizującej się m.in. w prawie zamówień publicznych;
  • możliwość obsługiwania spraw i klientów z innych dziedzin prawa, m.in.: budowlanego i nieruchomości, cywilnego, handlowego, gospodarczego, administracyjnego;
  • możliwość wieloletniej współpracy, przyjazne i otwarte środowisko pracy.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 07-02-2022
Wyświetleń: 182