kandydatów

Etat Specjalista ds. Relacji z Darczyńcami

Firma: PKN Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci - UNICEF miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6504030, z dnia 2022-02-09

PKN Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci - UNICEF

Kariera w UNICEF to coś więcej niż tylko praca! Jako pracownik UNICEF staniesz się częścią międzynarodowej organizacji, która działa w ponad 190 krajach i obszarach świata przyczyniając się do tego, aby dzieciom na całym świecie żyło się lepiej.

Specjalista ds. Relacji z Darczyńcami

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Obecnie do zespołu UNICEF Polska szukamy osoby odpowiedzialnej za:

  • tworzenie komunikacji z obecnymi darczyńcami;
  • zarządzanie procesem realizacji wysyłek mailingowych, w tym: nadzór nad opracowaniem graficznym wysyłki, obsługa narzędzi wysyłkowych, analiza i optymalizacja wyników;
  • wsparcie w optymalizacji istniejących oraz w poszukiwaniu nowych kanałów aktywizacji i zaangażowania obecnych darczyńców;
  • bieżącą obsługę i czuwanie nad higieną bazy Darczyńców;
  • bieżący monitoring i weryfikację wyników prowadzonych akcji.

Wymagania

  • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność działania pod presją czasu;
  • lekkie pióro i umiejętność pisania angażujących teksów;
  • bardzo dobra znajomość pakietu Office (Excel, PowerPoint);
  • zdolność analitycznego myślenia i umiejętność pracy z bazami danych (znajomość narzędzi CRM będzie dużym atutem);
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2.

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • pracę w międzynarodowej organizacji humanitarnej;
  • przyjazną, niekorporacyjną atmosferę w zmotywowanym zespole;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • dofinansowanie kursów językowych;
  • szkolenia dla pracowników;
  • elastyczny czas pracy.

Pozostałe oferty pracy w firmie PKN Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci - UNICEF
Etat Specjalista ds. public relations w firmie: PKN Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci - UNICEF miejsce pracy: Warszawa 15-06-2022
Etat Specjalista ds. social media w firmie: PKN Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci - UNICEF miejsce pracy: Warszawa 15-06-2022
Etat Koordynator ds. współpracy z biznesem w firmie: PKN Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci - UNICEF miejsce pracy: Warszawa 03-02-2022
Etat Kontroler Finansowy w firmie: PKN Funduszu Narodów Zjednoczonych na Rzecz Dzieci - UNICEF miejsce pracy: Warszawa 01-02-2022

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 09-02-2022
Wyświetleń: 102