kandydatów

Etat Architekt prowadzący (branża przemysłowa)

Firma: Unism sp.z o o miejsce pracy: Warszawa

Unism to Warszawsko-Londyńska pracownia architektoniczna z główną siedzibą w Polsce.

Jesteśmy wielokrotnie nagradzanym, młodym i ambitnym zespołem nie bojącym się wyzwań, niedawno firma zasłynęła z projektu Podziemnego Muzeum docenionego na całym świecie. Obecnie nasze biuro koordynuje inwestycje z branży przemysłowej i publicznej.

Architekt prowadzący (branża przemysłowa)
Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków:
  • koordynacja wielobranżowa prac projektowych wszystkie etapy
  • zarządzanie pracą podwykonawców prac projektowych w zakresie merytorycznym
  • rozwiązywanie kolizji i podejmowanie decyzji o rozwiązaniach projektowych do wdrożenia
  • opiniowanie dokumentacji projektowej podwykonawców na zgodność z kontraktem i przepisami
  • kordynacja kosztowa projektów
  • projektowanie w Revit
Co wymagamy:
  • Bardzo dobra znajomość Revit
  • Licencja bez ograniczeń do projektowania w Polsce
  • Ambitność i Samodzielność
  • Podstawową znajmość j.angielskiego
  • Bardzo dobrą znajmość prawa budowlanego w Polsce
  • Doświadczenie przy projektowaniu obiektów przemysłowych
  • Zatrudnienie w formie B2B
Co oferujemy?
  • Stabilne zatrudnienie w firmie
  • Swobodną atmosfere pracy i bardzo dobrą kawę
  • Dogodny dojazd (bliskość stacji metra Racławicka),
  • Prywatna opieka medyczna Medicover
  • Karta Medicover Sport pozwalająca na dostęp do siłowni i obietów sportowych w Warszawie

Mile widziane

  • Modelowanie przy użyciu rhino 3d
  • Umiejętność Adobe photoshop, illustrator
  • Sprawna praca w microsoft excel