kandydatów

Etat Specjalista ds. wsparcia sprzedaży

Firma: MEGAENERGY Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6527748, z dnia 2022-02-14

Firma MEGAENERGY Sp. z o.o. jest autoryzowanym partnerem PGE OBRÓT S.A. z siedzibą w Rzeszowie wchodzącym w skład grupy kapitałowej PGE. Sponsor Stadionu Narodowego - największej grupy energetycznej w Polsce i jednej z największych firm energetycznych w Europie Wschodniej.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy współpracownika do zespołu Wsparcia Sprzedaży i Obsługi Umów

Specjalista ds. wsparcia sprzedaży

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Nr Ref.: mazowieckie

Opis stanowiska

  • Wsparcie Zespołu Sprzedaży w procesie sprzedażowym związanym z przygotowaniem dokumentów
  • Weryfikacja i kontrola jakości przygotowanych dokumentów przez zespół sprzedaży
  • Przygotowanie krótkich analiz, ofert sprzedaży, umów i aneksów sprzedaży
  • Obsługa dokumentów i ofert na odkup energii elektrycznej ze źródeł energii odnawialnej
  • Wprowadzanie danych i dokumentów do systemu informatycznego
  • Weryfikacja statusów klientów w systemach Megaenergy
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej (rejestracja, selekcja, weryfikacja terminów, nadawanie przesyłek)
  • Archiwizacja dokumentów

Wymagania

Jako idealny kandydat na to stanowisko:

  • Masz już doświadczenie w branży energetycznej
  • Dobrze obsługujesz pakiet MS Office
  • Lubisz kontakt z przedstawicielami handlowymi i klientami biznesowymi
  • Cechujesz się samodzielnością w działaniu i podejmowaniu decyzji
  • Lubisz uczyć się nowych rzeczy
  • Masz bardzo dobrą organizacją pracy własnej
  • Jesteś wytrwała/y i z determinacją dążysz do celu

Oferujemy

  • Współpracę w ramach umowy B2B lub umowy zlecenia
  • System premiowym za zrealizowane dodatkowe zadania
  • Pełne wsparcie w fazie wdrożenia do pracy w zespole
  • Elastyczny czas pracy, z możliwością pracy „mieszanej” (biuro/ praca zdalna)