kandydatów

Etat Architekt Wnętrz / Projektant

Firma: MDS-BUDOWNICTWO DARIUSZ SOBCZAK SP.K miejsce pracy: Piaseczno

Ogłoszenie numer: 6528615, z dnia 2022-02-14

Firma budowlana MDS BUDOWNICTWO zajmująca się kompleksowym wykończeniem wnętrz.

Architekt Wnętrz / Projektant

Miejsce pracy: mazowieckie / PIASECZNO

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

  • Wykonywanie koncepcji projektowych
  • Wykonywanie pełnych projektów aranżacji wnętrz
  • Przygotowywanie rysunków technicznych, wykonawczych
  • Prowadzenie dokumentacji biurowej,
  • Współpraca z klientami i wykonawcami,
  • Wykonywanie obmiaru i przedmiaru prac wykończeniowych,
  • Wykonywanie kosztorysów,
  • Sporządzanie umów i przygotowywanie ofert,
  • Zamawianie materiałów,
  • Koordynacja procesem prac wykończeniowych.

Wymagania

Nasze wymagania:

  • Dobrej organizacji i planowania zadań,
  • Terminowość systematyczność oraz odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • Mile widziane wykształcenie – Kierunek Budownictwo, architektura wnętrz,
  • Znajomość programu do projektowania i aranżacji wnętrz oraz / Word / Excel,
  • Prawa jazdy kat.B,
  • Umiejętności organizacji pracy własnej,
  • Uśmiech i pozytywne nastawienie do pracy-mile widziane :)
  • Systematyczność oraz odpowiedzialnością za powierzone zadania,
  • Kreatywności i pomysłowości w tworzeniu indywidualnych projektów.

Oferujemy

Co oferujemy:

  • Umowę o pracę , praca 8h od pon-pt,
  • Atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Niezbędne narzędzia do pracy
  • W dalszej perspektywie współpracy samochód służbowy.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 14-02-2022
Wyświetleń: 181