kandydatów

Etat Specjalista ds. kadr i płac

Firma: PRIMA GROUP SP. Z O.O. miejsce pracy: Warka

Prima Group działa na rynku owoców i warzyw od wielu lat. Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2010 roku. Od tego czasu stale zwiększamy swoje obroty i zdobywamy nowych partnerów. Dziś nasze produkty regularnie dostarczamy do Anglii, Finlandii, Szwecji, Norwegii, Niemiec, Danii, Egiptu i do innych państw.

Współpracujemy z sieciami handlowymi oraz z dużymi firmami – liderami na rynkach owoców i warzyw w poszczególnych państwach.

Specjalista ds. kadr i płac
Miejsce pracy: Warka
Opis stanowiska:
  • obsługa kadrowa pracowników, prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowej,
  • naliczanie wynagrodzeń, weryfikacja list płac,
  • ewidencjonowanie czasu pracy, urlopów i zwolnień lekarskich,
  • nadzór nad terminowym wykonywaniem badan lekarskich
  • nadzór nad terminowym przeprowadzaniem szkoleń BHP,
  • sporządzanie umów o pracę, umów cywilnoprawnych, wystawianie świadectw pracy,
  • sporządzanie planów urlopowych
  • sporządzanie deklaracji do US, ZUS, PFRON,
  • obsługa PPK, prowadzenie dokumentacji związanej z dodatkowym ubezpieczeniem na życie pracowników,
  • przygotowywanie dokumentacji związanej z zatrudnianiem cudzoziemców, wypełnianie i składanie wniosków legalizujących pracę do Powiatowego Urzędu Pracy,
Wymagania:
  • znajomość przepisów prawa pracy oraz z zakresu ubezpieczeń społecznych i podatku dochodowego od osób fizycznych,
  • preferowanie wykształcenie wyższe,
  • co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • mile widziana znajomość programu WAPRO KARDY I PŁACE oraz PŁATNIK,
  • dokładność, terminowość i sumienność,
Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • pracę w rozwijającej się firmie.