kandydatów

Etat Specjalista do Spraw Kontroli Jakości

Firma: MAKRO Cash and Carry Polska S.A. miejsce pracy: Pruszków

Specjalista do Spraw Kontroli Jakości
Miejsce pracy: Pruszków

MAKRO jest częścią METRO Group, jednego z największych na świecie koncernów handlowych, oferuje swoim Klientom produkty najwyższej jakości po możliwie najniższych cenach. Jesteśmy najnowocześniejszą, samoobsługową hurtownią dla przedsiębiorców i ludzi biznesu.

Opis stanowiska:

  • zapewnienie wymaganej jakości produktów przygotowywanych do wysyłki do naszych klientów
  • raportowanie nieprawidłowości związanych z przygotowywaniem produktów wysyłanych do klientów MAKRO oraz opracowywanie reklamacji dotyczących jakości towaru
  • szkolenie osób przygotowujących towar do wysyłek
  • dbałość o pełne bezpieczeństwo żywności zgodnie ze standardami MAKRO

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy związanej z kontrolą jakości produktów / mile widziane doświadczenie w kontroli jakościowej produktów świeżych jak ryby, mięso, owoce, warzywa /
  • wykształcenie minimum średnie (preferowane wyższe branżowe np. technologia żywności)
  • dobra znajomość obsługi komputera i programu MS Office
  • dyspozycyjność - praca w porze nocnej i w weekendy, zgodnie z ustalonym grafikiem
  • odpowiedzialność za powierzone zadania, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • gotowość do rozwoju osobistego, samodzielnego poszukiwania rozwiązań, dzielenia się wiedzą i doświadczeniem
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do miesięcznego szkolenia poza miejscem zamieszkania
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w jednej z czołowych, globalnych firm handlowych
  • możliwości rozwoju i budowania ścieżki kariery w różnych obszarach związanych z działalnością sieci handlowej
  • atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. zniżki na zakupy w MAKRO, prywatną opiekę medyczną)
  • duży zakres samodzielności, przyjazną i nieformalną atmosferę pracy
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, kliknij przycisk APLIKUJ na dole strony.

MAKRO Cash & Carry to międzynarodowa firma działająca w branży handlu hurtowego w 30 lokalizacjach w całym kraju.