kandydatów

Etat Ekspert ds. akwarystyki - sprzedawca

Firma: PSST Sp. z o.o. miejsce pracy: Piaseczno

Lider rynku w swojej branży w Europie środkowo-wschodniej, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje ludzi pełnych pasji, zaangażowanych i kreatywnych do współpracy na stanowisku

Ekspert ds. akwarystyki - sprzedawca

Miejsce pracy: Piaseczno

Zadania:
  • obsługa Klientów zgodnie ze standardami Marki
  • doradztwo eksperckie z zakresu akwarystyki
  • odpowiedzialność za dobrostan organizmów wodnych
  • monitorowanie leczenia oraz anomalii organizmów wodnych
  • przyjmowanie dostaw
  • dbanie o czystość sklepu
  • troska o estetykę i standard ekspozycji produktów
Wymagania:
  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • zaangażowanie i chęć rozwoju
  • pozytywne nastawienie i otwartość na pozyskiwanie wiedzy specjalistycznej
  • umiejętność organizacji pracy własnej
  • sympatia i szacunek do zwierząt
  • doświadczenie na oferowanym stanowisku będzie dodatkowym atutem
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • zniżkę na cały asortyment dostępny w naszych sklepach
  • atrakcyjny system premiowy uzależniony od osiąganych wyników
  • szkolenie, które wprowadzi Cię w świat KAKADU
  • ambitne zadania i możliwość awansu
  • przyjazną atmosferę i wsparcie Zespołu
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma SUPER ZOO Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (03-236) przy ul. Annopol 4a. Informujemy, że Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane przez nas w celu prowadzenia procesu rekrutacji. Pani/Pana danych nie będziemy udostępniać innym odbiorcą. Dane będą przetwarzane przez czas niezbędny do zakończenia procesu rekrutacji oraz ochrony przed ewentualnymi roszczeniami. Zgodnie z przepisami przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody, sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo dostępu do danych i ich sprostowania oraz ich przeniesienia. Ponadto przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Organu nadzorczego. Podanie przez Panią/Pana danych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Informujemy również ze Administrator nie zamierza przekazywać Pani/Pana danych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”.