kandydatów

Etat Kierownik ds. Kluczowych Klientów

Firma: SADCO GRUPA Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Sadco Grupa to nowoczesna Organizacja Producentów Owoców, która codziennie dostarcza owoce i warzywa do największych sieci handlowych w Polsce oraz za granicą.

Zostań częścią naszego zespołu i rozwijaj się razem z nami!

Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

Kierownik ds. Kluczowych Klientów
Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • realizacja strategii rozwoju sprzedaży w przydzielonym obszarze
  • rozwój eksportu: UE, CEE oraz dalekomorskiego
  • kompleksowa i regularna obsługa kluczowych klientów firmy
  • negocjowanie warunków handlowych oraz ustalanie szczegółowych zasad współpracy
    z kluczowymi klientami
  • nadzór nad realizacją warunków zawartych umów oraz egzekucja bieżących ustaleń handlowych i promocyjnych
  • koordynacja działań promocyjnych z klientami oraz innymi działami firmy
  • monitorowanie i analiza rynku oraz konkurencji
Czego oczekujemy?
  • min. 2-letniego doświadczenia w zakresie sprzedaży lub obsługi klienta w branży świeżych owoców i warzyw (szczególnie mile widziane doświadczenie w pracy z owocami miękkimi)
  • wykształcenia wyższego lub w trakcie studiów
  • bardzo dobrej znajomości MS EXCEL
  • rozwiniętych umiejętności analizy danych i kalkulacji
  • chęci uczenia się i zdobywania nowych umiejętności
  • dobrej organizacji pracy własnej
Co oferujemy?
  • umowę o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze, plus premia za osiągane wyniki
  • służbowe auto
  • ciągły rozwój zawodowy
  • elastyczne godziny pracy
  • praca w systemie hybrydowym
  • owoce prosto z sadu, soki i napoje
  • po okresie próbnym wybrane przez Ciebie atrakcyjne benefity pozapłacowe

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 16-02-2022
Wyświetleń: 157