Etat Analityk przestrzenny (GIS) / wsparcie działu pozyskiwania nieruchomości

Firma: JWS Solar sp. z o. o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6548907, z dnia 2022-02-17

JWS Solar sp. z o. o.

JWS Solar jest firmą działającą w branży fotowoltaicznej. Zajmujemy się procesem dewelopowania projektów farm fotowoltaicznych od A do Z. Poszukujemy nieruchomości pod inwestycje oraz przeprowadzamy pełny proces związany z doprowadzeniem do uzyskania pozwolenia na budowę elektrowni fotowoltaicznej. W naszej firmie preferujemy pracę w swobodnej atmosferze, jesteśmy zorientowani na bezpośrednią komunikację przełożonych z pracownikami. Nie przeszkadza nam brak doświadczenia. Jesteśmy otwarci na współpracę z osobami z potencjałem. Chcesz rozpocząć swoją karierę w branży OZE? Dołącz do JWS Solar i rozwijaj się z nami!

Analityk przestrzenny (GIS) / wsparcie działu pozyskiwania nieruchomości

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie analiz przestrzennych w celu wyszukania odpowiednich gruntów pod nasze inwestycje (praca w programie QGIS);
  • Wsparcie handlowców pracujących w terenie;
  • W dalszej perspektywie zarządzanie i koordynacja procesu pozyskiwania gruntów.
  • W naszej firmie pracownicy otrzymują też inne, różnorodne zadania, które pozwalają im zyskać doświadczenie i know-how związane z szerszym spektrum naszej działalności.

Wymagania

Czego oczekujemy od kandydatów?

  • Biegłej obsługi komputera w zakresie podstawowych czynności (+ podstawowa znajomość pakietu MS OFFICE);
  • Sumiennego podejścia do obowiązków oraz dobrej organizacji pracy;
  • Komunikatywności potrzebnej do pracy w zespole;
  • Znajomość podstawowych zagadnień  GIS mile widziana (chociażby zaznajomienie z geoportalem);
  • Znajomość programu QGIS lub podobnego bardzo mile widziana :)

Oferujemy

  • Pracę w swobodnej atmosferze, z młodymi ludźmi, stały kontakt z przełożonymi.
  • Elastyczne podejście podczas ustalania godzin pracy.
  • Preferujemy studentów, ale nie szukamy darmowej siły roboczej.
  • Oferujemy wynagrodzenie od momentu rozpoczęcia współpracy.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 17-02-2022
Wyświetleń: 113