Etat Pracownik obsługi technicznej w Centrum Sportowo – Rehabilitacyjnym

Firma: Warszawski Uniwersytet Medyczny miejsce pracy: Warszawa

poszukuje Kandydatki/a na stanowisko

Pracownik obsługi technicznej
w Centrum Sportowo – Rehabilitacyjnym

Nr ref.: ABP/1210-21/2022

Główne zadania:

  • zapewnienie kompleksowej i profesjonalnej obsługi urządzeń technologii basenowej, dbanie o jak najlepszą jakość i czystość wody basenowej;
  • utrzymanie obiektu w stałej gotowości technicznej;
  • bezzwłoczne zgłaszanie wszelkich ujawnionych usterek i awarii dyżurnemu dyspozytorowi;
  • terminowa realizacja/naprawa/serwis/konserwacja wszelkich zgłoszeń technicznych oraz administracyjno-gospodarczych;
  • podejmowanie wszelkich czynności mających na celu zapewnienie bezpieczeństwa użytkowników i właściwej eksploatacji nieruchomości;
  • wykonywanie zadań wchodzących w zakres obsługi technicznej i serwisowej gwarantujących bezpieczne utrzymanie obiektu CSR w ruchu, jak również jego obsługę administracyjno- gospodarczą, w tym dotyczącą terenu zewnętrznego i wyposażenia;
  • naprawa i regulacja urządzeń wodno-kanalizacyjnych w obiekcie CSR;
  • wymiana osprzętu i instalacji elektrycznej, drobne naprawy urządzeń sprzętu elektrycznego, wymiana bezpieczników, żarówek i świetlówek w obiekcie CSR.

Wymagania kwalifikacyjne:

  • znajomość branży basenowej;
  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne w specjalności instalacyjnej (instalacje sanitarne lub elektryczne/automatyk);
  • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w pracy z urządzeniami;
  • minimum 2 lata doświadczenia w eksploatacji obiektów wielkokubaturowych.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę na prestiżowej warszawskiej uczelni medycznej;
  • pracę w ruchy ciągłym (12h zmiany);
  • dofinansowanie do wakacji oraz zajęć sportowo-rekreacyjnych;
  • systemy premiowe;
  • trzynastą pensję;
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie;
  • inne świadczenia socjalne z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.
Prosimy o zapoznanie się z zasadami rekrutacji, które są udostępnione na stronie internetowej: https://www.wum.edu.pl/sites/www.wum.edu.pl/files/informacje/inne/polityka_rekrutacji_pracownikow_wum.pdf

Kandydat składający ofertę, akceptuje warunki rekrutacji określone w w/wym. regulaminie.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami, a nadesłanych dokumentów nie zwracamy.