Etat Specjalista / Specjalistka ds. handlowych w dziale elementów mechanicznych

Firma: Seen Distribution Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Firma SEEN Distribution, dystrybutor elementów złącznych, importer znanych światowych marek poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista / Specjalistka ds. handlowych w dziale elementów mechanicznych
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • kompleksową obsługę klientów firmy
  • doradztwo w zakresie oferowanych produktów
  • współpracę z dostawcami polskimi i zagranicznymi
  • ofertowanie
  • negocjowanie cen
Wymagania:
  • min 2 lata doświadczenia w sprzedaży
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • dobra organizacja pracy
  • inicjatywa i skuteczność w działaniu
  • umiejętność pracy w zespole
  • doskonałe umiejętności interpersonalne
Dodatkowe atuty:
  • wykształcenie techniczne
  • znajomość programu SYMFONIA
Oferujemy:
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • odpowiednie szkolenia wewnętrzne