kandydatów

Etat Przedstawiciel Handlowy ds. rozwoju sieci franczyzowej

Firma: POLSKA SIEĆ HANDLOWA "NASZ SKLEP" S.A. miejsce pracy: Warszawa

Polska Sieć Handlowa NASZ SKLEP w związku z dynamicznym rozwojem zatrudni na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy ds. rozwoju sieci franczyzowej
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na w/w stanowisku będzie należało:

  • prowadzenie działań związanych z pozyskiwaniem oraz obsługą franczyzobiorców
  • dbanie o dobre relacje z klientami i budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • realizowanie wyznaczonych planów sprzedażowych
  • monitorowanie oferty franczyzowej na rynku
  • wdrażanie i obsługa programów lojalnościowych
Wymagania:
  • znajomość technik sprzedaży i negocjacji
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • duża elastyczność i otwartość na zmiany
  • komunikatywność, łatwość w budowaniu długoterminowych relacji
  • doświadczenie w branży FMCG, mile widziane na stanowisku PH lub pracownika sklepu/marketu
  • mile widziana znajomość lokalnego rynku handlu detalicznego oraz specyfiki pracy w sieciach franczyzowych
  • prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • pracę w dużej i stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • stabilne wynagrodzenie zasadnicze i rozbudowany system premiowy
  • nowoczesne narzędzia pracy w tym samochód służbowy
  • dostęp do benefitów sportowych, ubezpieczenia grupowego i opieki medycznej
  • dostęp do szkoleń podnoszących kompetencje
  • pracę w miłej atmosferze
  • wsparcie i wdrożenie w nowe obowiązki
  • liczne wycieczki, imprezy oraz konkursy firmowe
Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).