kandydatów

Etat Specjalista E-Commerce (Pion Handlowy)

Firma: MPM agd S.A. miejsce pracy: Milanówek

Ogłoszenie numer: 6576741, z dnia 2022-02-22

Firma MPM agd S.A. prowadzi rekrutację na stanowisko

Specjalista E-Commerce (Pion Handlowy)

Miejsce pracy: mazowieckie / Milanówek

Opis stanowiska

  • Planowanie i realizacja działań sprzedażowych w obszarze e-commerce zgodnie ze strategią handlową Spółki
  • Obsługa działań promocyjnych
  • Współpraca z zewnętrznymi platformami e-commerce
  • Zarządzanie i optymalizacja budżetu
  • Współpraca z działem marketingu, analiza wyników sprzedażowych i marketingowych, raportowanie z efektywności prowadzonych działań

Wymagania

  • Znajomość narzędzi e-commerce, marketingu internetowego, Google Analytics
  • Umiejętność prowadzenia samodzielnych projektów, zaangażowanie
  • Umiejętność nawiązywania relacji z Klientami
  • Umiejętność analitycznego myślenia

Oferujemy

  • Pracę w świetnym zespole, w stabilnej firmie, będącej jednym z liderów rynku AGD
  • Odpowiedzialne, samodzielne stanowisko
  • Ubezpieczenie grupowe oraz Karta MultiSport.
  • Opiekę medyczną Lux med