Etat Referent / Referentka w Dziale Administracyjno-Gospodarczym

Firma: Instytut Fizyki PAN miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6582549, z dnia: 2022-02-23

Instytut Fizyki Polskiej Akademii Nauk jest instytutem naukowym założonym w 1953 roku.
Przedmiotem działalności Instytutu są badania naukowe w dziedzinie fizyki.
Instytut Fizyki Polskiej Akademii Nauk zatrudni:

Referent / Referentka w Dziale Administracyjno-Gospodarczym
Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa
Zadania:
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • wprowadzanie faktur do obiegu elektronicznego
  • prowadzenie ewidencji przedmiotów nietrwałych
  • prowadzenie rejestru upoważnień pracowników dostępu do pomieszczeń (ze szczególnym uwzględnieniem pomieszczeń pod szczególnym nadzorem)
  • prowadzenie rejestru wydanych kart parkingowych i pilotów
  • prowadzenie spraw związanych z ewidencjonowaniem i likwidacją pieczątek służbowych
  • obsługa pracowników IF PAN w ramach usług kancelarii.
Wymagania:
  • wykształcenie minimum średnie, pożądane wyższe
  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2
  • biegła znajomość obsługi komputera (środowisko Windows, pakiet biurowy MS Office)
  • umiejętność pozyskiwania i przekazywania informacji
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność, dokładność i systematyczność w działaniu
  • wysoki poziom kultury osobistej i pozytywne nastawienie do ludzi
Oferujemy:
  • umowa o pracę na pełny etat

Pytania:

  • Kierownik Działu Aneta Szczepańska tel.: 22 116 31 49
  • Dział Kadr tel.: 22 116 32 79