kandydatów

Etat Architekt IT

Firma: E.ON Polska IT Support Sp. z o.o miejsce pracy: Warszawa

Grupa E.ON to wiodący europejski koncern energetyczny. E.ON Polska IT Support jest odpowiedzialna za wsparcie oraz obsługę procesów IT spółek działających na terenie Warszawy.
Architekt IT
Miejsce pracy: Warszawa

Nasze wymagania

  • 3 lata doświadczenia zawodowego jako architekt systemowy, rozwiązań, korporacyjny lub lider techniczny zespołu rozwojowego
  • wykształcenia wyższego o profilu technicznym, informatycznym bądź pokrewnym
  • znajomości:
    • zagadnień związanych z projektowaniem i wdrażaniem złożonych i rozproszonych systemów IT działających w środowisku zintegrowanym
    • metod i narzędzi z zakresu integracji systemów (SOA, ESB, API Gateway)
    • nowoczesnych wzorców architektonicznych (mikrousługowe, zdarzeniowe, domenowe)
    • zagadnień związanych z projektowaniem i wdrażaniem rozwiązań aplikacyjnych klasy Enterprise (najlepiej SAP)
    • projektowania i budowy aplikacji i portali webowych
    • rozwiązań chmurowych (SaaS, PaaS)
    • kilku z następujących klas systemów – CRM, Case and Contact Management, Portal WWW, Billing, Business Intelligence, Workforce Management, BPM
    • zagadnień związanych z wydajnością rozwiązań i ich bezpieczeństwem
    • procesów wytwórczych oprogramowania
    • języka modelowania UML i narzędzia Sparx Enterprise Architect
  • zdolności analitycznych, umiejętności dotarcia do niezwerbalizowanych wymagań klienta biznesowego
  • doświadczenia w projektach realizowanych metodą zwinną
  • posługiwania się językiem angielskim co najmniej na poziomie umożliwiającym komunikację ustną i pisemną
mile widziane:
  • znajomość następujących rozwiązań: CI/CD, bazy danych noSQL, MuleSoft, aplikacje mobilne, Big Data, SalesForce
  • praktyczne doświadczenie w sektorze energetycznym, utilities, obszarach dystrybucyjnych energetyki i gazu
  • znajomość standardu ebIX
Twój zakres obowiązków
  • analiza potrzeb klienta pod kątem architektury, technologii oraz wymagań niefunkcjonalnych
  • projektowanie architektury rozwiązań IT optymalnie wspierających realizację potrzeb biznesowych
  • współpraca z wewnętrznymi zespołami rozwojowymi i dostawcami
  • analiza zależności projektowych
  • udział w tworzeniu i wdrażanie standardów technologicznych, integracyjnych i architektonicznych
  • udział w planowaniu długoterminowych kierunków rozwoju systemów IT, roadmap zmian architektonicznych i technologicznych
W trakcie pracy u nas będziesz mieć okazję na:
  • udział w kluczowych dla organizacji projektach (np. CSIRE, AMI)
  • rozwój umiejętności w zakresie projektowania rozwiązań na miarę (m. in. Java, Docker, Kubernetes) oraz wdrażania rozwiązań opartych o komercyjne platformy aplikacyjne i techniczne (np. SAP, Dynamics, SAS)
  • proponowanie i udział w inicjatywach modernizujących architekturę IT
To oferujemy
  • premię raz w roku w ramach oceny okresowej
  • kafeterię benefitów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość rozwoju specjalistycznego w ramach szkoleń
  • elastyczne godziny rozpoczynania pracy
  • kartę multisport
  • opieka medyczną
  • sekcje sportowe
  • konkursy pracownicze