kandydatów

Etat Asystent Obsługi Klienta – Meeter Greeter

Firma: E.ON Polska Operations Sp. z o.o miejsce pracy: Warszawa

Grupa E.ON to wiodący europejski koncern energetyczny. E.ON Polska Operations jest odpowiedzialna za relacje sprzedażowe i obsługowe z klientami Grupy.
Asystent Obsługi Klienta – Meeter Greeter
Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków
  • powitanie Klienta w placówce
  • zbadanie celu wizyty Klienta – wstępne ustalenie potrzeb
  • organizacja obsługi Klientów w placówce – zarządzanie kolejką i opieka nad Klientami oczekującymi na Doradcę
  • informowanie Klientów o aktualnych ofertach oraz o możliwości korzystania ze zdalnych kanałów dystrybucji
Nasze wymagania
  • jesteś osobą komunikatywną, a praca z ludźmi do dla Ciebie przyjemność :)
  • posiadasz pierwsze doświadczenie w pracy z Klientem (mile widziane)
  • potrafisz uważnie słuchać i mówić tak, aby zaciekawić klienta
  • jesteś dyspozycyjny/a od poniedziałku do piątku w godzinach 10 - 18
To oferujemy
  • pracę w oparciu o umowę zlecenie
  • pakiet szkoleń przygotowujących do pracy na tym stanowisku
  • super atmosferę ;)