Etat Referent / Samodzielny Referent w Wydziale Majątku Sieciowego

Firma: PGE Dystrybucja S.A. miejsce pracy: Konstancin-Jeziorna

PGE Dystrybucja S.A. Oddział Warszawa/Rejon Energetyczny Jeziorna

poszukuje kandydatów do pracy na stanowiska

Referent / Samodzielny Referent w Wydziale Majątku Sieciowego
Miejsce pracy: Konstancin-Jeziorna
Nr ref.: PGED/OW/01/22/22
Twój zakres obowiązków:
  • Sprawdzanie dokumentacji projektowych.
  • Rozliczanie wykonawców z demontowanych materiałów i urządzeń.
  • Opracowywanie założeń remontowych oraz inwestycyjnych.
  • Nadzorowanie i rozliczanie realizowanych inwestycji i remontów sieci i urządzeń elektroenergetycznych.
  • Sporządzanie analiz awaryjności sieci i urządzeń elektroenergetycznych.
  • Przygotowywanie i kontrolowanie wykonania prac z zakresu utrzymania sieci elektroenergetycznych.
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie średnie (mile widziane techniczne o profilu elektrycznym).
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w specjalizacji elektroenergetyka.
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Word, MS Excel).
  • Mile widziana znajomość programu SAP, Norma.
To oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Przyjazną atmosferę pracy.