Etat Referent ds. Dokumentacji w Wydziale Majątku Sieciowego

Firma: PGE Dystrybucja S.A. miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki

PGE Dystrybucja S.A. Oddział Warszawa

Rejon Energetyczny Mińsk Mazowiecki

poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku

Referent ds. Dokumentacji w Wydziale Majątku Sieciowego
Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki
Nr ref.: PGED/OW/21/22
Twój zakres obowiązków:
  • Prowadzenie oraz aktualizowanie dokumentacji technicznej, eksploatacyjnej oraz poglądowej dla potrzeb Rejonu Energetycznego.
  • Prowadzenie spraw związanych z roszczeniami właścicieli gruntów pod urządzeniami elektroenergetycznymi.
  • Prowadzenie spraw związanych z przebudową kolizji projektowanych obiektów z sieciami elektroenergetycznymi.
  • Sprawdzanie dokumentacji projektowych.
  • Rozliczanie wykonawców z demontowanych materiałów.
  • Prowadzenie spraw związanych z księgowością majątkową w zakresie środków trwałych Rejonu.
  • Prowadzenie wymaganej statystyki dot. wykonywanych zadań.
  • Prowadzenie biblioteki technicznej oraz ewidencji przepisów i norm.
  • Przygotowywanie i kontrolowanie wykonania zadań RE związanych z utrzymaniem sieci elektroenergetycznych zgodnie z obowiązującymi przepisami o eksploatacji.
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe.
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w pracy z dokumentacją techniczną.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Ogólna znajomość komputera i multimediów.
  • Samodyscyplina i samodzielność w wykonywaniu zadań.
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej.
  • Łatwość komunikowania się, umiejętność pracy w zespole.
  • Prawo jazdy kat. B.
To oferujemy:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Przyjazną atmosferę pracy.