kandydatów

Etat Referent ds. szkoleń

Firma: Zakład Doskonalenia Zawodowego miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6635553, z dnia 2022-03-03

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie

jest stowarzyszeniem oświatowym o tradycjach sięgających ubiegłego wieku.

Od 1962 roku stowarzyszenie funkcjonuje pod nazwą: Zakład Doskonalenia Zawodowego.

Referent ds. szkoleń

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • obsługa administracyjno – organizacyjna szkoleń,
  • inicjowane i koordynowanie kolejnych szkoleń/kursów,
  • prowadzenie działań informacyjno-promocyjnych, wspierających rekrutację uczestników,
  • budowanie i utrzymanie stałego kontaktu z uczestnikami szkoleń/kursów (kontakt mailowy i telefoniczny),
  • prowadzenie dokumentacji szkoleniowej,
  • współpraca z wykładowcami,
  • przygotowanie materiałów szkoleniowych,
  • wykonywanie obowiązków służbowych z poczuciem odpowiedzialności oraz przy zachowaniu dyscypliny pracy
  • praca w siedzibie firmy oraz wyjazdy służbowe

Wymagania

  • wykształcenie średnie/wyższe,
  • doświadczenie z zakresu inicjowania i realizowania kursów/szkoleń (min.3 lata)
  • kreatywność,
  • umiejętność zbierania i weryfikowania informacji,
  • wysoki poziom zaangażowania w powierzone obowiązki,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • dokładność, skrupulatność
  • umiejętność współpracy w zespole,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office
  • gotowość podjęcia pracy.

Zaletą będzie, dyspozycyjność/elastyczność, umiejętność łatwego nawiązywania
i utrzymywania relacji.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • przyjazną i partnerską atmosferę pracy.

Miejsce pracy: ZDZ w Warszawie, ul. Podwale 13

Wymagane dokumenty: CV, list motywacyjny