kandydatów

Etat Specjalista ds. Obsługi Klienta

Firma: Barpimo Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Ogłoszenie numer: 6632985, z dnia 2022-03-04

Barpimo Polska to jedna z najszybciej rozwijających się filii na świecie. Od powstania firmy w 1996 roku systematycznie rozwija się poszerzając zarówno ofertę produktów, jak i zasięg terytorialny. Centrum logistyczne znajdujące sią w Grodzisku Mazowieckim koło Warszawy obsługuje klientów w Polsce, Ukrainie, Białorusi i Rosji.

Specjalista ds. Obsługi Klienta

Miejsce pracy: mazowieckie / Grodzisk Mazowiecki

Opis stanowiska

  • Obsługa administracyjna biura handlowego firmy
  • Kontakt z klientami, w tym obsługa klientów zagranicznych
  • Bieżące wsparcie działu sprzedaży
  • Koordynacja realizacji zamówień, fakturowanie

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie/wyższe
  • Dobra znajomość obsługi komputera w zakresie MS Office
  • Dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, dokładność, odpowiedzialność
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języka rosyjskiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Znajomość systemu WAPRO
  • Doświadczenie zawodowe min. 5 lat

Oferujemy

  • Pracę na pełny etat, wynagrodzenie 4.400 zł brutto
  • Pakiet szkoleniowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego