kandydatów

Etat Analityk Biznesowy

Firma: Stoen Operator Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Stoen Operator zarządza siecią elektroenergetyczną w Warszawie, codziennie dostarczając energię do miliona odbiorców.  Dzięki wykwalifikowanym specjalistom, innowacjom i przyjaznym dla środowiska technologiom, utrzymujemy najwyższe standardy pracy. Przyłącz swoją energię!
Analityk Biznesowy
Miejsce pracy: Warszawa
Twój zakres obowiązków
  • analiza i interpretacja danych finansowych i niefinansowych, w tym opracowywanie wniosków i rekomendacji wspierających proces podejmowania decyzji biznesowych
  • sporządzanie raportów i analiz cyklicznych oraz analiz ad-hoc, na potrzeby podejmowania istotnych decyzji, dotyczących strategii inwestycyjnej Spółki
  • udział w projektach związanych z optymalizacją procesów oraz wdrażaniem systemów IT na poziomie lokalnym i międzynarodowym
  • prowadzenie bazy danych rzeczowo – finansowych majątku elektroenergetycznego
  • sporządzanie dokumentów majątkowych sieci elektroenergetycznej
  • identyfikacji majątkowej elementów sieci na potrzeby rozliczeń nakładów inwestycyjnych, roszczeń, umów kolizyjnych
  • współpraca z innymi spółkami Grupy i instytucjami publicznymi
Nasze wymagania
  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku analitycznym
  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, finanse, nauki ścisłe lub techniczne
  • bardzo dobrze rozwinięte zdolności analityczne, umiejętności generowania i analizowania danych, wyciągania wniosków oraz przedstawiania własnych rekomendacji
  • znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel, PowerPoint),
  • język angielski na poziomie B1
  • systematyczność, terminowość w realizacji zadań, dobra organizacja pracy i dbałość o szczegóły
Mile widziane
  • doświadczenie w pracy z systemami klasy SAP, BPM, GIS oraz bazami danych
  • doświadczenie w tworzeniu dashboardów w Tableau lub Power BI
  • znajomość branży energetycznej
  • umiejętność analizowania i interpretowania danych i dokumentów archiwalnych/historycznych w zakresie majątku elektroenergetycznego
To oferujemy:
  • dwie premie w roku
  • dwa dodatkowe dni wolne w roku
  • kartę żywieniową zasilaną co miesiąc
  • kafeterię benefitów
  • dofinansowanie do wypoczynku Twojego i Twojego dziecka
  • extra gotówkę na święta dla pracowników i podarunki dla dzieci
  • karta multisport
  • opiekę medyczną
  • sekcje sportowe
  • konkursy pracownicze