kandydatów

Etat Asystent Działu Importu

Firma: MPM agd S.A. miejsce pracy: Milanówek

Ogłoszenie numer: 6643485, z dnia 2022-03-04

Firma MPM agd S.A. prowadzi rekrutację na stanowisko

Asystent Działu Importu

Miejsce pracy: mazowieckie / Milanówek

Opis stanowiska

  • Koordynacja i bieżący monitoring dostaw towarów, odpraw celnych
  • Wprowadzanie danych do systemu, archiwizacja dokumentów
  • Koordynacja obiegu dokumentacji handlowej w zakresie importu
  • Współpraca z kontrahentami zagranicznymi, spedycjami, agencjami celnymi

Wymagania

  • Znajomość jęz. angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, pakietu Office
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Komunikatywność
  • Zdolność do pracy pod presją czasu
  • Rzetelność, sumienność w wykonywaniu obowiązków
  • Umiejętność pracy w kilkuosobowym zespole

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o silnej pozycji na rynku
  • Dopłatę do prywatnej opieki medycznej, kart Multisport, możliwość wypoczynku w Hotelu należącym do grupy MPM AGD S.A.
  • Przyjazne warunki i miłą atmosferę pracy