kandydatów

Etat Specjalista ds. sprzedaży eksportowej

Firma: Vinderen miejsce pracy: Warszawa

Znaczący, polski producent i importer materiałów budowlanych.

Specjalista ds. sprzedaży eksportowej

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
  • Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych oraz relacji biznesowych
  • Analiza rynku i budowanie bazy klientów i partnerów biznesowych
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na rynku
  • Kompleksowa obsługa aktualnych oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Realizacja planów sprzedażowych oraz działań promocyjnych
  • Udział w targach oraz imprezach branżowych

Wymagania

  • Doświadczenie w branży budowlanej, także projektowanie placów zabaw i siłowni
  • Warunek konieczny - znajomość jednego z języków: niemiecki, francuski, angielski
  • Prawo jazdy kat B
  • Doskonała organizacja pracy
  • Kreatywność i zaangażowanie w prowadzeniu nowych projektów
  • Systematyczność, terminowość, dyspozycyjność
  • Doświadczenie handlowe w branży Gym & Fitness będzie dodatkowym atutem
Oferujemy
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Samodzielną i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pakiet benefitów: kartę sportową, opiekę medyczną na umowie stałej
  • Przyjazną atmosferę pracy w energicznym i zgranym zespole
Prosimy o załączenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 07-03-2022
Wyświetleń: 85