kandydatów

Etat Specjalista ds. sprzedaży mieszkań

Firma: Klient portalu Praca.pl miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6655194, z dnia 2022-03-07

Klient portalu Praca.pl

Biuro sprzedaży mieszkań założone w 2017 roku, współpracuje na zasadach wyłączności z deweloperem realizującym inwestycje mieszkaniowe w Warszawie, Radomiu i Kielcach. Aktualnie w portfelu posiadamy ponad 400 mieszkań do sprzedaży w latach 2022-2023.

Specjalista ds. sprzedaży mieszkań

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Do zadań specjalisty ds. sprzedaży mieszkań należy:

  • prezentacja i aktywna sprzedaż mieszkań dostępnych w ofercie;
  • kompleksowa obsługa marketingu i sprzedaży mieszkań;
  • wsparcie klientów w kompletowaniu dokumentów w procesie zakupu i kredytowaniu nabywanych nieruchomości;
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji biurowo-sprzedażowej;
  • przygotowywanie raportów i rozliczeń;
  • uczestnictwo w aktach notarialnych w charakterze pełnomocnika dewelopera;
  • raportowanie sprzedaży i weryfikacja rozliczeń z bankiem;
  • wydawanie kluczy do lokali, przyjmowanie zgłoszeń reklamacyjnych;
  • przekazanie zarządu wspólnocie mieszkaniowej i współpraca z zarządem wspólnoty;
  • administracja biurem sprzedaży.

Wymagania

  • samodzielność, kreatywność i zaangażowanie;
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów z Klientami i umiejętność budowania z nimi relacji;
  • dobra znajomość pakietu MS Office;
  • chęć zdobywania nowych umiejętności;
  • skrupulatność w prowadzeniu dokumentacji sprzedaży;
  • umiejętność prowadzenia FB firmowego/instagrama.

Oferujemy

  • wynagrodzenie 8000 zł brutto plus prowizja od sprzedaży
  • stabilne zatrudnienie - umowa o pracę na pełny etat
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w ciekawej branży
  • szkolenia branżowe