kandydatów

Etat Specjalista ds. zakupów

Firma: Arteria S.A. miejsce pracy: Warszawa

Grupa Kapitałowa Arteria SA, oferująca kompleksowe rozwiązania w obszarze outsourcingu, usług contact center, marketingu oraz sprzedaży,

Obecnie poszukujemy osoby do naszego zespołu, na stanowisko:

Specjalista ds. zakupów
Miejsce pracy: Warszawa

Twoje zadania:
  • Utrzymywanie kontaktów i doskonalenie relacji z Klientami,
  • Wyszukiwanie dostawców oraz wykonawców robót i usług,
  • Negocjowanie cen oraz warunków współpracy,
  • Kontrola i optymalizacja kosztów,
  • Monitoring oraz analiza kosztów zakupu usług i towarów,
  • Sporządzanie raportów z dokumentacji zakupowych.
Nasze Wymagania:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Microsoft Excel),
  • Zdolności negocjacyjne,
  • Umiejętności analitycznego myślenia,
  • Nastawienie na wielozadaniowość,
  • Przedsiębiorczość w działaniu,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
Oferujemy Ci:
  • Umowę o pracę/ B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Świetną lokalizację biura
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Samodzielność w działaniu
  • Stabilność i rozwój - zależy nam na długofalowej współpracy, więc perspektywy rozwoju staną przed Tobą otworem.

Jesteś gotów/gotowa, aby dołączyć do naszego Zespołu?

Aplikuj, nie czekaj! Wyślij swoje CV już dziś!