kandydatów

Etat Doradca techniczno-handlowy ds. eksportu

Firma: RADWAG Wagi Elektroniczne miejsce pracy: Radom

Zaczęło się w 1984 roku w Polsce i trwa nadal, ale już dawno przekroczyło granicę – od lat nasze produkty są sprzedawane i użytkowane na całym świecie.

RADWAG to największy polski producent wag elektronicznych i jeden z największych producentów światowych. Urządzenia, rozwiązania i akcesoria z oferty firmy są stosowane w branży farmaceutycznej, spożywczej, chemicznej i w każdej innej, a także w laboratoriach badawczych oraz instytutach ochrony zdrowia i środowiska.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko

Doradca techniczno-handlowy ds. eksportu
Miejsce pracy: Radom
Zakres obowiązków:
  • pozyskiwanie klientów;
  • utrzymywanie kontaktów handlowych z klientami i dystrybutorami;
  • sprzedawanie produktów i usług znajdujących się w ofercie handlowej przedsiębiorstwa;
  • realizowanie formalnych aspektów w ramach kontaktów z klientem (zamówienia, umowy, rozliczenia);
  • badanie uwag i oczekiwań klientów dotyczących produktów i usług firmy;
  • ciągłe aktualizowanie swojej wiedzy dotyczącej oferty handlowej firmy;
  • monitorowanie rynku i działań konkurencji;
  • dbanie o dobry wizerunek firmy;
  • uczestniczenie w targach i konferencjach;
  • przygotowywanie i prezentowanie oferty handlowej firmy;
  • realizowanie określonych i zatwierdzonych przez bezpośredniego przełożonego działań marketingowych i promocyjnych na wyznaczonym terenie.
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość języka francuskiego;
  • wykształcenie techniczne minimum średnie, a preferowane wyższe;
  • prawo jazdy kat. B posiadane przez co najmniej 5 lat;
  • biegła, praktyczna znajomość pakietu MS Office;
  • bardzo dobra umiejętność prowadzenia prezentacji;
  • znajomość podstawowych zagadnień z zakresu elektroniki;
  • znajomość zagadnień związanych z eksportem;
  • doświadczenie w sprzedaży dóbr inwestycyjnych;
  • umiejętność nawiązywania kontaktów z klientami;
  • inicjatywa i samodzielność.
Mile widziane:
  • znajomość języków obcych,
  • znajomość produktów firmy RADWAG,
  • znajomość rynku wagarskiego w Polsce i na świecie,
  • znajomość zagadnień metrologicznych związanych z wagami.
W zamian oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,
  • atrakcyjny system premiowania,
  • szkolenia zawodowe/ produktowe,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w komfortowych warunkach i w doświadczonym zespole,
  • dodatkowe benefity (między innymi dofinansowanie do karty MultiSport, ubezpieczenie na życie).