Etat Elektronik - Automatyk / Konserwator maszyn poligraficznych

Firma: IMPRESSION Sp. z o.o. Sp.k. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6659235, z dnia 2022-03-09

IMPRESSION Sp. z o.o. Sp.k.

Firma IMPRESSION zajmująca się naprawą maszyn poligraficznych, montażem i demontażem maszyn
oraz ich transportem, jak również doradztwem technicznym przy zakupie maszyn używanych.
Dodatkowo w ostatnim czasie rozszerzyliśmy swoją ofertę proponując sprzedaż maszyn
introligatorskich, części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych.

Bogate doświadczenie firmy opiera się przede wszystkim na ludziach tworzących zespół , którego fachowość i profesjonalizm pozwala na rozwijanie strategicznych horyzontów firmy.

Zapraszamy również na naszą stronę internetową www.impression.info.pl

Elektronik - Automatyk / Konserwator maszyn poligraficznych

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • Naprawa i serwis maszyn i urządzeń poligraficznych, introligatorskich
  • Usuwanie zgłoszonych awarii i rozwiązywanie problemów u klienta
  • Wykonywanie okresowych przeglądów i konserwacji maszyn
  • Prace zlecone w warsztacie siedziby firmy
  • Obszar pracy: Warszawa, oraz cała Polska, a także krótkie wyjazdy za granicę kraju

Wymagania

  • Doświadczenie min. 2 lata
  • Umiejętność logicznego myślenia
  • Wiedza techniczna w zakresie elektryki, elektroniki i automatyki
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Chęć do pracy, rozwoju i zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Umiejętność organizacji pracy
  • Prawo jazdy kat. B
  • Podstawowa znajomość komputera

Oferujemy

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Ciekawą pracę w małej, ale stabilnie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 09-03-2022
Wyświetleń: 105