kandydatów

Etat Specjalista ds. Marketingu

Firma: MPM agd S.A. miejsce pracy: Milanówek

Ogłoszenie numer: 6680151, z dnia 2022-03-11

Firma MPM agd S.A. prowadzi rekrutację na stanowisko

Specjalista ds. Marketingu

Miejsce pracy: mazowieckie / Milanówek

Opis stanowiska

  • Udział w tworzeniu i wdrażaniu strategii marketingowych firmy
  • Tworzenie treści marketingowych
  • Tworzenie i optymalizacja stron www firmy – zarządzanie treścią, badania użyteczności, analiza ruchu, rekomendowanie zmian pod kątem SEO
  • Obsługa social media
  • Rozwój innowacyjnych rozwiązań w obszarze marketingu
  • Współpraca z agencjami zewnętrznymi
  • Aktywny udział w bieżących działaniach i projektach

Wymagania

  • Min. 3-letnie doświadczenie w pracy w dziale marketingu
  • Umiejętność tworzenia wysokiej jakości treści
  • Znajomość narzędzi i systemów do obsługi digital marketingu
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o silnej pozycji na rynku
  • Dopłatę do prywatnej opieki medycznej, kart Multisport, możliwość wypoczynku w Hotelu należącym do grupy MPM AGD S.A.
  • Przyjazne warunki i miłą atmosferę pracy