kandydatów

Etat Creative Manager

Firma: KDK Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6685749, z dnia 2022-03-14

Jesteśmy agencją eventową z 17-letnim doświadczeniem i poszukujemy Kreatywnego do naszego Dream Teamu!

Creative Manager

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Nr Ref.: CM/01/2022

Opis stanowiska

Co będzie należeć do Twoich obowiązków:

  • Tworzenie koncepcji kreatywnych dla działań eventowych i marketingowych oraz wsparcie na etapie ich wdrażania
  • Tworzenie koncepcji kreatywnych eventów online
  • Tworzenie estetycznych, dopracowanych prezentacji ofertowych
  • Briefingi zespołu projektowego - grafik, producent, scenograf
  • Prezentacja oferty na spotkaniu u Klienta
  • Poszukiwanie najnowszych trendów technologicznych oraz ich adaptacja do kreowanych koncepcji

Wymagania

Jakiej osoby szukamy:

  • Posiadającej minimum 1 rok doświadczenia jako kreatywny w agencji eventowej lub marketingowej
  • Z głową pełną pomysłów, koncepcji, ale też otwartą na inne punkty widzenia
  • Samodzielnej w działaniu oraz nie bojącej się wyzwań
  • Wielozadaniowej, umiejącej pogodzić kilka równoległych projektów
  • Dobrze sprawdzającej się w pracy pod presją czasu
  • Posiadającej umiejętność pracy zespołowej oraz łatwo nawiązującej relacje z zespołem
  • Terminowej i odpowiedzialnej za powierzony projekt
  • Komunikatywnej, lubiącej pracę z ludźmi
  • Znającej aktualne trendy
  • Posiadającej lekkie pióro
  • Swobodnie obsługującej programy pakietu MS OFFICE
  • Mile widziane doświadczenie w organizacji eventów online

Oferujemy

  • Pracę nad ambitnymi formułami eventowymi
  • Rozwój w obszarach eventów online i produkcji studyjnych (posiadamy własne studio produkcji wydarzeń online)
  • Fajną atmosferę i kreatywny team
  • Wynagrodzenie uzależnione od dotychczasowego doświadczenia
  • Pracę w zdalną lub w centrum Warszawy