kandydatów

Etat Asystentka ds. Nieruchomości

Firma: Vilea Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Ogłoszenie numer: 6689499, z dnia 2022-03-14

Vilea Sp. z o.o.

Vilea Property Boutique to agencja nieruchomości obsługująca rynek premium i rynek luksusowy. Pracujemy w pięknych biurach w Wilanowie i przy ul. Pięknej w Śródmieściu Warszawy.

 W ubiegłym roku zdobyliśmy prestiżową nagrodę European Property Awards dla najlepszej agencji nieruchomości w Polsce. W 2019 roku zostaliśmy uhonorowani nagrodą „Lider na Rynku Nieruchomości Premium” przyznawaną przez kapitułę Polish Businesswoman Awards.

Asystentka ds. Nieruchomości

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Jako Asystent/-ka będziesz czuwać nad sprawnym funkcjonowaniem biura, wspierać właścicieli firmy w codziennych zadaniach, uczestniczyć w sesjach zdjęciowych oraz wspomagać agentów w załatwianiu niezbędnych formalności.

Zakres obowiązków:

  • dbanie o prawidłowe funkcjonowanie biura,
  • zamawianie materiałów biurowych i wyposażenia,
  • załatwianie spraw urzędowych,
  • przygotowywanie dla agentów nieruchomości odpowiednich dokumentów,
  • wsparcie w akcjach marketingowych,
  • przygotowywanie nieruchomości do sesji zdjęciowych.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • pozytywne nastawienie i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office,
  • własny samochód i czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełny etat,
  • najładniejsze biuro wśród agencji nieruchomości,
  • obcowanie z pięknymi wnętrzami i ciekawymi ludźmi,
  • nowoczesne narzędzia usprawniające pracę,
  • zwrot kosztów za użytkowanie prywatnego samochodu w celach służbowych,
  • intuicyjny system informatyczny wspierający pracę i ułatwiający obsługę klientów,
  • stawiamy na rozwój personelu, oferujemy udział w szkoleniach, warsztatach, spotkaniach branżowych,
  • przyjemną atmosferę pracy wśród osób wzajemnie się wspierających,
  • udział w spotkaniach integracyjnych,
  • kawę, herbatę zawsze w biurze.

Poleć ofertę pracy
Data dodania: 15-03-2022
Wyświetleń: 127