kandydatów

Etat Handlowiec

Firma: COGNOR S.A. Oddział Złomrex we Wrocławiu miejsce pracy: Radom

COGNOR S.A. Oddział Złomrex we Wrocławiu specjalizuje się w handlu złomem stalowym, metali nieżelaznych, wyrobami z miedzi i jej stopów. Jest wiodącym dostawcą surowców do polskich oraz zagranicznych hut. Strukturę Oddziału tworzy kilkanaście Filii z zapleczem magazynowym oraz bazą techniczną i punkty skupu zlokalizowane na terenie całej Polski.

Więcej informacji o firmie jest dostępnych na stronie www.cognor.eu

W związku z rozwojem Oddziału poszukujemy pracowników na stanowisku:

Handlowiec
Miejsce pracy: Radom
Zadania:
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów
  • Współpraca i bieżąca obsługa Klientów
  • Raportowanie wyników pracy
Wymagania:
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Znajomość lokalnego rynku złomu stalowego i metali nieżelaznych
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Obsługa MS Office (Word, Excel)
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, tel. służbowy)
  • Pakiet ubezpieczeń grupowych
  • Pakiet medyczny
  • Możliwość finansowania przez firmę niezbędnych szkoleń
  • Świadczenia w ramach ZFŚS (m.in. wczasy pod gruszą, premie świąteczne)
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń uzależniony od wyników pracy
  • Stabilne warunki pracy
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prowadzonego przez COGNOR S.A. O/Złomrex we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest firma Cognor Holding S.A., ul. Zielona 26, 42-360 Poraj. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.