kandydatów

Etat Pracownik magazynu

Firma: Shop Dent miejsce pracy: Warszawa

Nasza firma powstała w 2007 roku rozpoczynając sprzedaż na platformie handlowej allegro. Niewiele później założyliśmy sklep internetowy shop-dent.pl. Od samego początku istnienia głównym założeniem naszej firmy był najwyższy standard obsługi klienta oraz konkurencyjna polityka cenowa. Wybór wartości, którymi kierujemy się do dziś okazał się strzałem w dziesiątkę. Zaufało nam już ponad 275 tysięcy klientów, za co serdecznie dziękujemy.

Pracownik magazynu
Miejsce pracy: Warszawa

Jeśli ważne dla Ciebie są przyjazna atmosfera, stałe godziny pracy oraz wolne weekendy to dobrze trafiłeś:)

Przeczytaj dalszą część ogłoszenia, a dowiesz się coś więcej o nas oraz o proponowanej pracy.

Działem bez którego byśmy nie osiągnęli tego sukcesu to magazyn.

To dzięki pracy tego działu nasi klienci otrzymują swoje zamówienia na czas, a jakość obsługi jest na najwyższym poziomie.

Jeśli chcesz mieć realny wpływ na rozwój naszej firmy zapraszamy do działu, w którym wszystko się zaczyna

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Szyszkowa

Zakres obowiązków: prace magazynowe

Co będziesz robić?
  •  będziesz pakować i przygotowywać towar do wysyłki;
  •  będziesz przyjmować dostawy;
  •  będziesz codziennie odpowiadał za to, aby klienci otrzymali swoje zamówienie poprawnie skompletowane.
Jeśli jesteś osobą:
  • dokładną,
  • chce zdobyć doświadczenie i się rozwijać,
  • jest chętna do pracy,
  • chce pracować w młodym zespole,
  • nie lubi się nudzić,
  • szuka pracy, w której każdy dzień przynosi coś nowego.

Może właśnie znalazłeś miejsce pracy dla siebie….?

Oferujemy:
  • umowę zlecenie (z możliwością przejścia na umowę o pracę),
  • na początek stawka 21 zł brutto/godz.,
  • wolne weekendy,
  • zniżki na nasze produkty,
  • pyszną kawę.
  • owocowe dni:),
  • życzliwą atmosferę,
  •  niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.