Etat Księgowa / Księgowy ds. Zobowiązań z językiem hiszpańskim

Firma: Esselte Polska Sp. z o.o. miejsce pracy: Warszawa

Księgowa / Księgowy ds. Zobowiązań z językiem hiszpańskim
Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Księgowanie operacji z obszaru AP (Accounting Payable);
  • Terminowe regulowanie zobowiązań;
  • Rozliczanie i płatność podatku VAT;
  • Nadzór merytoryczny i przeprowadzanie kontroli poprawności dokonywanych operacji;
  • Przygotowywanie i płatność netting;
  • Raportowanie na potrzeby firmy oraz Klientów.
Nasze wymagania:
  • Doświadczenie w dziale księgowości bądź w SSC w dziale AP (min. 1 rok);
  • Bardzo dobra znajomość języka hiszpańskiego (min. B2) oraz dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel;
  • Samodzielność i odpowiedzialność;
  • Umiejętność pracy w zespole.
Mile widziane:
  • Znajomość systemu SAP.
To oferujemy:
  • Ciekawą, pełną wyzwań zawodowych pracę w międzynarodowym środowisku;
  • Przyjazną atmosferę pracy;
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, aktywności sportowe i wiele więcej);
  • Szkolenia językowe;
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony (2 lata).