kandydatów

Etat Product Manager / Handlowiec

Firma: Audiostacja sp. z o.o. sp.k. miejsce pracy: Łomianki

Ogłoszenie numer: 6700809, z dnia 2022-03-17

Firma zajmuje się importem i dystrybucją sprzętu muzycznego i nagraniowego. Jest jednym z największych i najbardziej znanych dystrybutorów w branży. Stanowisko pracy mieścić się będzie w naszej siedzibie w podwarszawskich Łomiankach. Zajrzyj na www.audiostacja.pl, aby dowiedzieć się więcej.

Product Manager / Handlowiec

Miejsce pracy: mazowieckie / Łomianki

Nr Ref.: PM/PRO22

Opis stanowiska

Wybrany kandydat/kandydatka zajmować się będzie opieką na wybranymi markami z naszej oferty a także prowadzić współpracę z klientami profesjonalnymi (Radio, TV, scena, studio). Zakres obowiązków będzie następujący:

  • Przygotowywanie materiałów informacyjnych oraz technicznych dla wybranych produktów
  • Codzienny kontakt z dostawcami zagranicznymi
  • Wsparcie przed- i posprzedażowe dla partnerów handlowych oraz profesjonalnych klientów końcowych
  • Udział w szkoleniach
  • Planowanie zakupów i sprzedaży

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Bardzo wysoka kultura osobista oraz komunikatywność
  • Gotowość do sporadycznych wyjazdów służbowych

Oferujemy

  • Pracę w nowoczesnej, stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia
  • Wynagrodzenie stałe oraz premiowe