kandydatów

Etat Handlowiec

Firma: Audiostacja sp. z o.o. sp.k. miejsce pracy: Łomianki

Ogłoszenie numer: 6701985, z dnia 2022-03-17

Firma zajmuje się importem i dystrybucją sprzętu muzycznego i nagraniowego. Jest jednym z największych i najbardziej znanych dystrybutorów w branży. Stanowisko pracy mieścić się będzie w naszej siedzibie w podwarszawskich Łomiankach. Zajrzyj na www.audiostacja.pl, aby dowiedzieć się więcej.

Handlowiec

Miejsce pracy: mazowieckie / Łomianki

Nr Ref.: SR22

Opis stanowiska

Wybrany kandydat/kandydatka zajmować się będzie sprzedażą produktów z naszej oferty. Zakres obowiązków będzie następujący:

  • Opieka nad wybranymi klientami (sklepy muzyczne, fotograficzne, sieci handlowe itp.)
  • Aktywna codzienna współpraca z odbiorcami na terenie kraju
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Wizyty u klientów
  • Przygotowywanie ofert i akcji promocyjnych

Wymagania

  • Minimum trzyletnie doświadczenie na stanowisku Handlowca (doświadczenie na rynku muzycznym nie jest konieczne)
  • Znakomita organizacja pracy
  • Bardzo wysoka kultura osobista i umiejętność radzenia sobie z wyzwaniami
  • Prawo Jazdy kat. B

Oferujemy

  • Pracę w nowoczesnej, stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia
  • Wynagrodzenie stałe oraz premiowe